![Client 1](/images/2024/02/06/alu.jpg)
![Client 1](/images/2024/02/06/2.jpg)
![Client 1](/images/2024/02/06/thermi.jpg)
![Client 1](/images/2024/02/06/patsalas.jpg)
![Client 1](/images/2024/02/06/allu.jpg)
![Client 1](/images/2024/02/06/gu.jpg)
![Client 1](/images/2024/02/06/somfy.jpg)
![Client 1](/images/2024/02/06/komme.jpg)
![Client 1](/images/2024/02/06/gren.jpg)
![Client 1](/images/2024/02/06/kouk.jpg)
![Client 1](/images/2024/02/06/global.jpg)
Η ανοιγόμενη σήτα αποτελεί προσθήκη τόσο προστασίας από σκόνη και έντομα, όσο και αισθητικής, σε κεντρικές πόρτες ή κουζινόπορτες, καθώς και σε σταθερά συμβατικά ανοίγματα. Το ενισχυμένο πλαίσιο αλουμινίου, καθώς και το υψηλής αντοχής μαλακό fiberglass, προσδίδουν αντοχή, ενώ το μαγνητικό κλείσιμο και ο μηχανισμός επαναφοράς με ελατήριο προσθέτουν λειτουργικότητα στο σύστημα. Η απουσία κάτω οδηγού συμπληρώνει στα χαρακτηριστικά την ελευθερία διέλευσης και την ευκολία καθαρισμού του δαπέδου στο σημείο εφαρμογής.
Η σίτα αυτή είναι ιδανική λύση για πόρτες κουζίνας ή για εξώπορτες.
Η κατασκευή από προφίλ αλουμινίου με μεντεσέδες επαναφοράς εξασφαλίζει καθημερινή χρήση χωρίς προβλήματα.
Η δυνατότητα να βαφτεί σε χρώμα που να ταιριάζει απόλυτα στο χρώμα των υπόλοιπων κουφωμάτων